Szkolenia z ochrony danych osobowych

Obawiacie się ujawnienia ważnej informacji? Pragniecie zapewnić bezpieczeństwo poufnych rozmów? Myślicie nad zabezpieczeniem gabinetu przed podsłuchami?

Pomożemy w rozwiązaniu tych i innych problemów, których możecie nawet nie być świadomi. Specjaliści z naszej firmy pomogą dobrać optymalne rozwiązania chroniące waszą cenną informację. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko urządzenia i oprogramowanie, ale również szkolenia, audyty i konsultacje.
Zakres naszej oferty obejmuje również sprzedaż lub wypożyczenie specjalistycznych urządzeń pomiarowych, służących do wykrywania podsłuchów i innych kanałów wycieku informacji niejawnej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najdroższe urządzenie wykorzystane źle nie zagwarantuje bezpieczeństwa, dlatego w ofercie są również szkolenia z obsługi tych urządzeń.
Świadcząc usługi pracujemy na urządzeniach nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i spełniających najwyższe światowe standardy.                  

Nasza firma oferuje produkty od sprawdzonych producentów. Wszystkie kupowane od nas urządzenia są starannie sprawdzane i testowane przez naszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, tak aby zagwarantować naszym klientom, że nabywają sprzęt najwyższej jakości w najlepszej cenie.

Współpracujemy z wieloma firmami z krajów WNP i Europy. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy „Aktualne Rozwiązania Bezpieczeństwa”, która jest czołowym producentem i liderem nowych technologii z zakresu systemów ochrony informacji na rynku Republiki Białoruskiej.

Każdy biznes jest specyficzny i niepowtarzalny, dlatego oferta jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb klienta. Jesteśmy gotowi zaproponować Państwu rozwiązania zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla dużych korporacji.
Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą konsultacje, odpowiedzą na wasze pytania i pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania dla Państwa biznesu. Wystarczy się z nami skontaktować.