Lornet-36

Jest to najnowszy wykrywacz złącz nieliniowych . Dzięki wysokiej częstotliwości sondowania sygnału i skutecznej kierunkowości anteny „LORNET-36” jest znacznie lepszym detektorem od obecnych na rynku. Pozwala na detekcję ukrytych urządzeń elektronicznych niezależnie od tego czy są one aktywne (emitują pole elektromagnetyczne) czy też nie. Idealny do detekcji ukrytych rejestratorów, miniaturowych kamer i zdalnie sterowanych nadajników audio. Parametry wykrywacza umożliwiają znalezienie urządzeń o rozmiarach (1x2 cm) co szczególnie jest ważne przy poszukiwaniu miniaturowych nadajników podsłuchowych.
Wykrywacz znajdzie urządzenia elektroniczne ukryte w ubraniu, obuwiu, przedmiotach osobistych, ścianach ceglanych ,żelbetonowych itp. a kierunkowość i moc sygnału pozwala odróżnić z bezpiecznej odległości z jakim elementem elektronicznym mamy do czynienia.


-Nowa częstość nie nakładająca się z telefonami komórkowymi: 3580-3620 MHz.
-Użycie zakresu SHF pozwala wykryć elementy półprzewodnikowe ukryte w różnych materiałach z dalekiej odległości (np. karta SIM jest wykryta z odległości jednego metra)
Kierunkowość i moc sygnału pozwala odróżnić z bezpiecznej odległości z jakim elementem elektronicznym mamy do czynienia. 
-Automatyczna i ręczna zmiana sygnału w trybie impulsowym.
-Użyte nowoczesne technologie i ergonomiczne materiały, pozwalają na szybką, skuteczną i bezpieczną pracę z detektorem
-Bezprzewodowe słuchawki


CHARAKTERYSTYKA:
- Częstotliwość pracy nadajnika w trybie impulsowym: (3580-3620) MHz.
- Częstotliwość odbiornika w 2 harmonicznej: (7160-7240) MHz.
- Częstotliwość odbiornika w 3 harmonicznej: (10740-10860) MHz.
- Współczynnik wzmocnienia anteny w 1 harmonicznej: 20 dB.